You are not logged in.

[Worklog] Red Baron Cherry

Dear visitor, welcome to We-Mod-It | Das Forum von Moddern für Modder. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

soccer

Neu Hier!

  • "soccer" started this thread

Posts: 1

Date of registration: Feb 2nd 2019

  • Send private message

1

Thursday, February 14th 2019, 6:14pm

Red Baron Cherry

A módosítás elsődleges szempontja a használhatóság, a kényelem és végső soron az egyedi külső.
A kapott billentyűzet, amely a tenyérnyíláson van, nem volt nagyon kényelmes használni. Szóval ez volt az első, amit megváltoztattam.
Vettem egy tervet, és egy lapos keretet hoztam létre a csuklók irányában.
A szerkezetet lebontották, ahol elválasztották a festői határokat, hogy megőrizhessék.
A végső színválasztás vörös és fekete volt, mivel a psonsore CHERRY. A logót nem is lehetett kihagyni.
A téma lehetett volna Deadpool ebben a színkombinációban (amit sokat gondolkodtam), de ezt akartam használni, így maradtam ezzel a festett, tiszta verzióval.
A festés után több réteg lakkot adtam hozzá a felület tartósságához és természetesen a festékvédelemhez.









































This post has been edited 2 times, last edit by "soccer" (Feb 14th 2019, 6:44pm)